محصولات درباره ما تماس با ما وبلاگ

درباره شرکت بازرگانی بهمنش

شرکت بازرگانی بهمنش فراگستر فعالیت خود را از سال 1342با نام تجاری بازرگانی بهمنش در بازار تهران آغاز نمود و در مدت بسیار کوتاه توانست جایگاه بسیار بالایی در امر پوشاک را به خود اختصاص دهد.
این مجموعه با بیش از 55 سال تجربه مفید در امر تولید و توزیع انواع تریکوجات بافته شده و البسه مردانه ، زنانه ، بچه گانه ، لباس زیر ، حوله جات و همچنین واردات انواع و اقسام نخ های ریسندگی و بافندگی و همچنین پارچه در مدت کوتاهی شناخته شد و جایگاه بسیار بالایی را در بازار تهران به خود اختصاص داد.
بازرگانی بهمنش با بهره گیری از توان بالای کادر مجرب و متخصص فروش خود، اجناس مورد نیاز بازار داخلی و حتی کشورهای همسایه را با برند های معتبر و نام آشنای داخلی و خارجی و کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب و قابل رقابت تهیه ، تولید و به متقاضیان ارایه نموده است.
با گذر زمان بسیار کوتاه ، نام و آوازه بازرگانی بهمنش نامی آشنا و مورد اعتماد برای کلیه کسبه و تجار داخلی و خارجی شناخته و بسیار مورد استقبال قرار گرفت که تا امروز نیز ادامه دارد.
شعار بازرگانی بهمنش صداقت، درستکاری ، امانت داری است.
مدیران و موسسان متخصص این شرکت همیشه در مرحله اول ، جنس با کیفیت و قیمت مناسب و در مرحله دوم رضایت تک تک مشتریان را در نظر دارند.
بازرگانی بهمنش در سال 1387 رسما اساسنامه خود را تغییر و بام تجاری بازرگانی بهمنش فراگستر و برند بین المللی BEH-TEC
در کنار فعالیت های قبل واردات انواع ماشین آلات بافندگی ، نخ و الیاف و شعبات خارجی خود را نیز به کارنامه درخشان خود اضافه نمود.
ما امیدواریم بتوانیم بهترین ها را به بهترین شکل ارایه دهیم